Atik-Nakliye-Antalya-Logo

Antalya nakliye hizmeti arıyorsanız bu işin yapılabilmesi için nakliye işinde uzman bir nakliyeci ve hamal ekibine ihtiyacınız var demektir.

Nakliyeci işin nasıl yapılacağını sistemli bir şekilde yönetir, ekibini işe göre yöneterek işin sağlam temiz bitmesini sağlar.

Günümüzde nakliye işlerinde çıkan aksaklıklar genelde işi bilmeyen nakliyeci ve ekibinin hatalarından dolayı eşyaların zarar görmesiyle ve memnun olmayan ve kaybedilen müşteri şeklinde sonuçlanır.

Eşyaların taşınmadan önce paketlenmesi, mobilyaların sökülmesi ve taşındığınız yerde tekrar kurulması, eşyaların yerli yerince odalara dağıtılması uzman nakliyeci ve ekibi ile yapılabilir.

Antalya Nakliye ile Güvenle Taşınma Rahatlığı Yaşayın

Taşınmaya karar verdiniz ve yeni evinizi tuttunuz. Artık sıra eşyaların paketlenmesi koli yapılmasına geldi.

Koli ve ambalajcılardan veya sağdan soldan temin ettiğiniz koliler ile mutfakta bulunan kap kacak kaşık tabak tencerelerinizi itina ile gazete kağıdına tek tek sarın. Taşınma sırasında koli içindekiler hasar görmemesi için kolileri tamamen doldurun.

Yatak odasında bulunan elbiselerinizi çuvallara koyabilirsiniz. Yorgan ve yastıklarınızı hurçlara koyabilirsiniz.

1-Antalya’da Doğru Nakliyeci Bulmak

Antalya merkezde alanında işi profesyonel olarak yapan bir sürü nakliyeci bulunmaktadır.

Doğru nakliyeci bulmak için müşteriye yaklaşım, konuşma tarzı, ofisinin olup olmaması, nakliye aracının büyüklüğü, hamal ekibinin uzmanlığı ve taşıma konusunda size sunulan imkanlar ile kara verebilirsiniz.

2- Asansörlü Nakliye Olmazsa olmaz

Eğer eski ve yeni eviniz yüksek katlarda ise size mutlaka dış asansör gelmesi gerekiyor.

 Atik nakliye asansörlü ev taşıma noktasında da faaliyet göstermektedir. Nakliye sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu değildir.

Atik nakliye ekonomik fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık ücretleri makul bir düzeydedir.

Antalya Asansörlü Nakliyat