Atik-Nakliye-Antalya-Logo

6 şubat 2023 Saat 04:17 de meydana gelen depremde KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ, 10 ilimizde En fazla Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman ve Kilis’i etkileyen depremler binalarda yıkıma yol açtı.DEPREM EDENİYLE VEFAT EDEN VATANDAŞLARIMIZA ALLAH’TAN RAHMET, YARALILARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ. MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

Depremin bilançosu ağırlaşıyor!

Kahramanmaraş depreminde ölü ve yaralı sayısı açıklandı!

Deprem ölü ve yaralı sayısı, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki depremlerin ardından sorgulanıyor. Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep, Malatya, Osmaniye, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman ve Hatay olmak üzere 10 ilde yıkıma neden olan depremde can kaybı sayısı 35 bini geçti. AFAD tarafından yapılan deprem son durum açıklamasının ardından Kahramanmaraş depremi ölü ve yaralı sayıları duyuruluyor.

AFAD, 16 Şubat Perşembe günü saat 09.00 itibarıyla depremlerde 36 bin 187 kişinin hayatını kaybettiğini ve 108 bin 68 kişinin ise yaralandığını açıkladı.

Bizde Antalya Hamal ve Nakliye olarak deprem bölgesine yardımda bulunmak üzere Hatay Antakya ve Samandağ ilçelerine Araçlarımız ile yola çıktık ve 2 gün boyunca Su Ekmek ve Battaniye Yardımında bulunduk.